مدیر کل کانون پرورش فکری گلستان خبر داد:
مهرواره «سرود آفرینش» کانون در گرگان برگزار می‌شود

https://www.kanoonnews.ir/d/2019/12/12/3/858016.jpg

مدیر کل کانون گلستان از برگزاری مهرواره استانی «سرود آفرینش» کانون پرورش فکری در گرگان خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، محبوبه رجب نسب مدیرکل کانون استان گلستان با اعلام این خبر افزود: نخستین مهرواره سراسری سرود آفرینش با عنوان « نغمه‌های روشن فردا» برگزار می‌شود و گلستان نیز این رویداد را در تاریخ ۵ دی در گرگان برگزار می‌نماید.

وی هدف از برگزاری این مهرواره را مهارت افزایی و پایدارسازی اعضا ،تقویت روحیه مشارکت، همکاری، نشاط و شادابی در مخاطبان، کشف، پرورش استعداد و شکوفایی خلاقیت عنوان کرد و اظهار داشت: بر اساس فراخوان و شیوه‌نامه اصلی برگزاری مهرواره سرود آفرینش کانون که از سوی معاونت فرهنگی کانون منتشر شده است این رویداد هنری با شعار«آینده ساختنی است » در دو بخش «سرود نمایش» و «نماهنگ» برگزار خواهد شد.

وی افزود: با پایان یافتن مرحله داوری، فیلم سه گروه سرود نمایش برگزیده از هر استان به دبیرخانه مرکزی مهرواره در تهران ارسال می شود تا با داوری بیش از ۹۰ اثر از سراسر کشور، هفت گروه برگزیده به علاوه یک گروه از میزبان، جواز حضور در مرحله پایانی را کسب کنند.

مرحله پایانی نخستین مهرواره سرود آفرینش با عنوان «نغمه‌های روشن فردا» در گیلان برگزار خواهد شد.

  22 آذر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز