علمای اهل سنت گلستان:
حمله موشکی به پایگاه آمریکا انتقام به حقی بود

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/10/18/11166584_407.jpg

علمای اهل سنت گلستان در واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق این اقدام را اقدام به حقی در راستای انتقام از شهادت سردار سلیمانی دانستند.

به گزارش صیدنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آخوند عبدالحی میرزاعلی امام جمعه اهل سنت آق قلا در گفت و گو با خبرنگار، در رابطه با انتقام سخت سپاه پاسداران نسبت به شهادت رساندن سردار سلیمانی گفت: تمام مردم شریف ایران اسلامی به دنبال خون خواهی سردار سلیمانی بودند.

او افزود: سربازان رشید اسلام در سپاه پاسداران پایگاه آمریکایی عین الاسد در عراق را در همان ساعتی بمباران کردند که آمریکای جنایتکار حاج قاسم سلیمانی را ترور کرد و این انتقام به حقی بود.

آخوند میرزاعلی با بیان اینکه امروز همه مردم ایران از این انتقام خوشحال هستند، افزود: من به عنوان یک طلبه اهل سنت از این انتقام خوشحال هستم که حق مظلومان جهان اسلام بااین انتقام گرفته شده است.


جواب اولیه ما به ترور سردار سلیمانی کوبنده بود

آخوند عادل، یکی دیگر از علمای اهل سنت هم با اشاره حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه آمریکا گفت: ما وظیفه داریم پاسخ کوبنده‌ای به جنایات آمریکا دهیم چرا که آمریکا خود را مدافع حقوق بشر می‌داند، اما حقوق بشر را زیر پا گذاشته است.

او افزود: جواب اولیه ما به جنایت آمریکا کوبنده بود که درهمان ساعت به شهادت رساندن سردار سلیمانی عملی شد.

آخوند عادل گفت: این انتقام حق قانونی و حق ملی ماست که جواب دندان شکنی به این جنایتکاران دهیم چراکه اگر جواب ندهیم رهبران این کشور روز به روز وقیح‌تر می‌شود.

  18 دی 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز