استاندار گلستان در مراسم واگذاری ۷هزار فقره اسناد املاک علوی :
بنیاد مستضعفان نقش تاثیر گذاری در توسعه گلستان دارد

استاندار گلستان با اشاره به دستاوردهای انقلاب در استان اظهار کرد : اگرچه مشکلات و دغدغه هایی در استان وجود دارد اما بنیاد مستضعفان نقش تاثیر گذاری در توسعه گلستان داشته و دارد.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس امروز سه شنبه ۱۵ بهمن در مراسم واگذاری ۷هزار فقره اسناد املاک علوی با حضور مهندس فتاح رییس بنیاد مستضعفان و آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبریک ایام دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان تصریح کرد: در زمینه واگذاری زمین های بنیاد علوی رییس بنیاد مستضعفان به استان اختیارات لازم را تفویض کرده و تسریع در روند واگذاری به عزم و همت استان بستگی دارد که امیدواریم هرچه زودتر تمامی این اسناد به مردم اعطا شود.
استاندار گلستان با اشاره به نقش بنیاد در سیل, یادآور شد: بنیاد مستضعفان با اعطای ۵۴ هزار تن سیمان رایگان نقش تاثیرگذاری در ساخت و بهسازی تک تک خانه های سیلزدگان داشت که شایسته تقدیر است.
دکتر حق شناس با اشاره به اهمیت این اسناد در گلستان گفت: این استان نقش کم نظیری در تامین امنیت غذایی ایرانیان دارد و واگذاری این اسناد به کشاورزان می تواند مشکلات آنان را در دریافت تسهیلات بانکی مرتفع سازد.
وی گفت :با همکاری رییس بنیاد مستضعفان مقرر گردید این بنیاد حمایت ویژه ای در مسیر توسعه مراوه تپه داشته باشد و بتوانیم شاهد پیشرفت این شهرستان باشیم.
استاندار گلستان گفت: سهم ۷۰ درصدی گلستان در واگذاری ۷ هزار سند املاک علوی در استان نشان دهنده عمق ظلم رژیم پهلوی به مردم مظلوم دارد.
وی خاطر نشان کرد:همکاری بنیاد در ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه تپه شایسته تقدیر است و امیدواریم هرچه سریعتر این مرکز در اختیار مردم قرار گیرد.
لازم به ذکر است در این مراسم ۷ هزار فقره اسناد املاک علوی در استانهای گیلان، مازندران، گلستان، خراسان‌شمالی و خراسان‌رضوی همزمان با ایام دهه فجر و با حضور مهندس سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی واگذار شد که  ۴۸۵۰ هزار  فقره آن متعلق به مردم گلستان است.
گفتنی است از تعداد 4 هزار و 850 اسناد علوی یک‌هزار و 500 سند مربوط به اراضی کشاورزی به مساحت 21 میلیون مترمربع و 3 هزار و 350 سند مسکونی به مساحت یک میلیون و 331 هزار و 820 مترمربع است و ارزش ریالی این اسناد در مجموع 2 هزار و 398 میلیارد و 269 میلیون ریال است که به صورت رایگان به مردم اهدا می‌شود.
در پایان این مراسم تعدادی از این اسناد بصورت نمادین با حضور رییس بنیاد مستضعفان, نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان به مالکین اهدا شد.

  15 بهمن 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز