مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان:
سقف تسهیلات ساخت و سازهای بافت های فرسوده شهری افزایش یافت

http://news.mrud.ir/download?ts=1544285613000&f=2018/09/11/3/76477.jpg

مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان از افزایش سقف تسهیلات مشارکت مدنی (دوران ساخت ) در بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری از محل قراداد عاملیت فی مابین شرکت باز آفرینی شهری ایران و بانک مسکن برای اشخاص حقیقی و حقوقی خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، مهندس حسین محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان گفت : این افزایش وام بر اثر تعاملات صورت گرفته فی مابین شرکت باز آفرینی شهری ایران و بانک مسکن می باشد که در مرکز استان ها (به غیر از تهران و کلان شهرها) و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت تا سقف هر واحد 140 میلیون تومان و سایر شهرها استان تا سقف 130 میلیون تومان برای هر واحد می باشد.

وی افزود: در این نوع تسهیلات ترکیبی نرخ سود دوران مشارکت مدنی از محل قرار داد عاملیت 9% درصد از محل تسهیلات بدون سپرده 18% درصد و از محل اوارق گواهی حق تقدم 16% درصد پیش بینی شده است .

این مقام مسئول ادامه داد: محدودیتی برای درخواست کنندگان پیش بینی نشده و به جهت تسریع و تسهیل ترتیبی اتخاذ شده تا مشارکت کننده (سازنده ) نیز بتواند با اخذ وکالت نامه و انجام سایر تشریفات قانونی مربوطه به جای مالک یا مالکین از این تسهیلات بهرمند گردد ضمن در شرایط جدید به بررسی شرایط اعتباری مالک یا مالکین نیز حذف گردیده است.

محبوبی تصریح نمود: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به ساختمان شماره 2 اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان واقع درگرگان، خ ملاقاتی، حوزه معاونت مسکن و ساختمان و در شهرستان های استان به ادارات راه و شهرسازی مراجعه و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.

 

  30 بهمن 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز