مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان:
حضور مردم در صحنه انتخابات سند پایداری نظام است

https://basijnews.ir/files/fa/news/1395/8/20/788325_320.jpg

حجت‌الاسلام نورالله  ولی  نژاد در  مصاحبه با اصحاب رسانه در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی   گفت: حضور مردم در تمامی صحنه ها سند قطعی پایداری نظام است.

به گزارش صیدنیوز، حجت‌الاسلام  نورالله ولی نژاد اظهار داشت: شکل گیری انقلاب اسلامی بر پایه ایدئولوژی اسلامی و حضور مردم است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امام (ره)، انقلاب اسلامی را بر اساس مردم محوری طراحی کرد و نقش مردم را در ایجاد، حفظ و استمرار انقلاب، برجسته دیده است.
حجت‌الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: در زمانی که انقلابهای جهان، خود را وامدار ابرقدرتها می دانستند امام خمینی (ره) با تاکید به حضور مردم در صحنه، با هر گونه مقابله نظامی مخالف بود.
این مقام استانی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مد ظله العالی اظهار داشت: حضور مردم در صحنه‌ی انتخابات و رأی دادن، خود یک کار سیاسی است که مردم باید انجام بدهند
وی افزود:مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین‌کننده برای انقلاب است و همه‌ی سر رشته‌های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می‌گردد.
این مقام استانی گفت:مجلس، مظهر حضور و اراده‌ی مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است و  اگر مردم چیزی را در زمینه‌های اقتصادی یا سیاسی بخواهند که بشود یا نشود و چیزهایی را بخواهند که به سرنوشت کشور ارتباطی پیدا می‌کند، باید اراده‌ی خویش را از حنجره و زبان نماینده‌ی خود بیرون بدهند و به صورت قانون درآورند و به همین دلیل انتخابات مجلس بسیار مهم است و  موثر  در قانونگذاری است  و قشرهای مختلف مردم کوشش کنند که امر انتخابات و مجلس را همیشه مهم بشمارند.

  30 بهمن 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز