مدیرکل میراث فرهنگی گلستان خبر داد؛
اعلام آمادگی جامعه هتلداران گلستان برای پشتیبانی از بیمارستان‌های استان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان اعلام کرد: 4 هتل و هتل‌آپارتمان استان آمادگی خود را برای تبدیل شدن به نقاهتگاه و پشتیبانی از بیماران کرونایی بهبود‌یافته در صورت لزوم و احساس نیاز ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اعلام کردند.

به گزارش صیدنیوز، احمد تجری امروز دوشنبه 4 فروردین ماه با اعلام این خبر گفت: جامعه هتلداران استان گلستان در استفاده از ظرفیت هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌ها بعنوان پشتیبان بیمارستان‌ها در امر اسکان و درمان بیماران اعلام آمادگی کرده است.
او ضمن تقدیر از تاسیسات گردشگری استان در اجرای دقیق دستورالعمل‌های پیشگیری از شیوع کروناویروس، خاطرنشان کرد: 4 هتل و هتل‌‌آپارتمان در شهرستان‌های کردکوی، گرگان و آزادشهر با ظرفیت حدود 300 تخت آمادگی خود را برای تبدیل شدن به نقاهتگاه بیماران کرونایی در صورت لزوم و احساس نیاز ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اعلام کردند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی گلستان با تاکید بر این که در صورت احساس نیاز و تصمیم ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا این واحدها با تمام ظرفیت برای نقاهتگاه بیماران کرونایی در اختیار این ستاد قرار خواهد گرفت، یادآور شد: بیمارانی که دوره درمانشان را در بیمارستان طی کرده ولی امکان رفتن به منزل را ندارند، می‌توانند پس از ترخیص دوره نقاهت خود را در این واحدها سپری کنند.
تجری در پایان اظهار کرد: ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا به ریاست استاندار گلستان مصوبات خوبی برای جلوگیری از شیوع این بیماری داشته است اما مبارزه با کرونا ویروس همت و مشارکتی همگانی را می‌طلبد که این امر با همکاری مردم میسر خواهد بود، امیدواریم با تداوم استقرار مردم در خانه و حمایت از کادر پزشکی که در خط مقدم این بحران قرار دارند، شاهد کاهش شیوع این بیماری در سطح استان و کشور باشیم.

  5 فروردین 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز