استاندار گلستان در دیدار با فرمانده سپاه نینوای گلستان:
تلاش سپاه , بسیج و نیروهای جهادی در سیل سال ۹۸ و همچنین در مقابله با ویروس کرونا شایسته تقدیر است

قدردانی استاندار گلستان از نقش‌آفرینی موثر سپاه در انقطاع شیوع کرونا / ویروس کرونا در گلستان مدیریت شد

استاندار گلستان با همراهی شورای تامین استان طی دیداری با سردار ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوای استان میلاد امام حسین علیه السلام و روز پاسدار را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد با همکاری همه دلسوزان استان بتوانیم هرچه سریع تر از بحران ویروس کرونا عبور کنیم.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس در این دیدار که صبح امروز ۹ فروردین انجام شد , اظهار کرد: تلاش سپاه , بسیج و نیروهای جهادی در سیل سال ۹۸ شایسته تقدیر است و خوشبختانه گلستان توانست به بهترین شکل ممکن این حادثه عظیم را مدیریت کند.
وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا همه دستگاه ها تلاش دارند با همکاری لازم موجب انقطاع شیوع و مانع آلودگی بیش از پیش مردم به این ویروس شوند و در این مسیر نقش سپاه پاسداران بسیار ارزشمند است.
استاندار گلستان با اشاره به اقدامات پخته و سنجیده سپاه در استان یادآور شد: همکاری سپاه نینوای استان در مجموعه اقدامات توسعه محور گلستان در خور تحسین است و بی تردید هدفی جز کسب رضایت خداوند در آن نیست.
همچنین در این دیدار سردار ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوای استان ضمن تقدیر از استاندار گلستان و مجموعه مدیریت استان گفت: هدف سپاه خدمت به مردم است و تلاش می کنیم در کنار دلسوزان استان اعم از مدیران, خیرین , رسانه ها و صنعتگران زمینه رشد و پیشرفت گلستان را فراهم آوریم.

  9 فروردین 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز