مدیرکل برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر کشور:
بحران شیوع ویروس کرونا، اولین دغدغه برای جهان امروز است

مدیرکل برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر کشور از نقاهتگاه بیماران کرونایی در گرگان، اجرای طرح هاتفان امید، پایگاه های امداد و نجات بین شهری و ایستگاه های بازرسی سلامت استان گلستان بازدید کرد و گفت:بحران شیوع ویروس کرونا، اولین دغدغه برای جهان امروز است.
به گزارش صیدنیوز، علی اکبر پرواز ضمن ابلاغ سلام و تبریک سال جدید ریاست محترم و دبیرکل جمعیت هلال احمر به خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر گلستان؛ گفت: بحران شیوع ویروس کرونا، اولین دغدغه برای جهان امروز است. در کشور ما نیز همه دستگاه های مرتبط و نیروهای درمانی و امدادی جهادگونه در جبهه مقابله با ویروس خدمت میکنند.
‌مدیرکل برنامه و بودجه در ادامه افزود: از اولین روزهای شیوع ویروس در کشور، همه ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری برای مقابله با این بیماری در میدان حاضر شدند. جمعیت هلال احمر هم بر اساس مأموریت های ذاتی ‌در حوزه سلامت جامعه، تمام قد وارد میدان شده است.
مهندس پرواز ضمن اشاره به نقش محوری و‌ داوطلبانه اعضا در فعالیت های جمعیت هلال احمر تصریح کرد: مشارکت داوطلبانه اعضا، نجاتگران، پزشکان و پیراپزشکان در طرح های مرتبط با سلامت جامعه، تحقق عینی ارائه خدمات داوطلبانه در سطح جامعه است، این مهم در استان گلستان و در تمامی فعالیت ها محقق شده است.

  10 فروردین 1399
بخش : استان گلستان / سلامت
کد خبر: 66803
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز