مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان:
استقبال کودکان و نوجوانان گلستانی از پیک امید مجازی

https://www.kanoonnews.ir/d/2020/04/06/3/877134.jpg

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان گفت که کودکان و نوجوانان این استان از طرح ملی و مجازی "پیک امید" که با هدف پرکردن اوقات فراغت در روزهای قرنطینه خانگی به سبب شیوع ویروس کرونا راه‌اندازی شده، استقبال کردند.

به گزارش صیدنیوز، محبوبه رجب نسب گفت: دراین طرح ملی که پس از شیوع ویروس کرونا و متعاقب آن تعطیلی مدارس و مراکز فرهنگی و هنری کانون راه‌اندازی شد، برنامه‌های مختلف "فرهنگی، ادبی، هنری و علمی" توسط مربیان کانون تولید و در "وب سایت پیک امید" برای استفاده کودکان و نوجوانان بارگزاری می‌شود.

 وی افزود: مربیان پرتلاش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور و استان گلستان، براساس چهار شاخه اصلی یعنی فرهنگی، ادبی، هنری و علمی اقدام به تهیه و تولید برنامه‌های آموزشی مانند قصه گویی، کاردستی، انیمیشن، معرفی کتاب، شعرخوانی، آموزش سفال و فعالیت‌های نجوم و... می کنند که این محتواها پس از بررسی و تایید، در وب سایت پیک امید و فضای مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منعکس می شود .

او با بیان اینکه تاکنون افزون بر ۱۵۰ اثر تولیدی مربیان کانون‌ پرورش فکری کودکان و نوجوانان از طریق شبکه‌های فضای مجازی انتشار یافته گفت: که این طرح مورد استقبال کودکان و نوجوانان گلستانی قرار گرفت.

مدیرکل کانون گلستان ادامه داد: علاوه بر طرح ملی پیک امید مجازی، چند فراخوان از جمله "ماجراهای خانه‌ی ما، بهار درخانه، دومین آفرین‌واره عکس و دست‌های پاک، نجات بخش زندگی" نیز درسطح استانی، ملی و بین المللی منتشر شده که کودکان و نوجوانان گلستانی تاکنون آثار زیادی را برای شرکت در این فراخوان‌ها ارسال کرده‌اند.‌

گفتنی‌است در این روزها که شاهد گسترش بیماری کرونا در کشور هستیم، آثار مربیان و تولیدات کانون در قالب طرح «پیک امید مجازی» از مسیر صفحه پیک امید در پرتال کانون به نشانی omid.kpf.ir قابل دسترسی است.

علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از هشتگ‌های «#در_دل_دارم_امید، #کانون_امید، #پیک_امید و #برای_حال_خوب» به این آثار و فیلم‌ها در شبکه‌های اجتماعی دسترسی پیدا کنند.

 

  18 فروردین 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز