مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان:
امکان مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح مسکن ملی در استان فراهم شد

http://alborzegolestan.ir/wp-content/uploads/2018/08/IMG_20180827_152149_357.jpg

مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان از بسترسازی مناسب این اداره کل با هماهنگی وزارتخانه متبوع جهت مشارکت بخش خصوصی در اجرای برنامه های طرح مسکن ملی در استان خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، مهندس حسین محبوبی بیان داشت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید و پیرو دستورات ریاست محترم جمهوری پیرامون تولید مسکن و کمک به اقشار نیازمند حمایت در بخش مسکن و به منظور هم افزایی بین بخش های مختلف دولتی و خصوصی از تمامی سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی مالک که دارای زمین در محدوده شهرها، واحد های مسکونی نیمه تمام و واحد های مسکونی تکمیل آماده فروش هستند دعوت شده تا در اجرای طرح اقدام ملی مسکن همکاری و مشارکت نمایند.

وی افزود: علاقه مندان می توانند به منظور ارائه اسناد و مدارک مربوط به ملک مورد نظر و اعلام آمادگی خود برای مشارکت و همکاری در طرح اقدام ملی مسکن تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 15/2/99 به ساختمان شماره 2 اداره کل راه و شهرسازی استان واقع در گرگان-خیابان ملاقاتی جنب انبار مینو قسمت معاونت مسکن و ساختمان مراجعه فرمایند.

این مقام مسئول ادامه داد:این دسته از سرمایه گذاران می توانند از مشوق های تعیین شده در این خصوص از جمله اعطای تسهیلات ساخت بدون سپرده یا تسهیلات خرید مسکن، معرفی متقاضی خرید واحد مسکونی و تامین هزینه ساخت در طول اجرا توسط متقاضیان، امکان پیش فروش و بعضا و در صورت امکان تغییر کاربری اراضی و ..... استفاده کنند.

 

  8 اردیبهشت 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز