مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان:
خانواده های معظم شاهد و ایثارگر مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند

خانواده های معظم شاهد و ایثارگر مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان اظهار داشت: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند و رضایت این قشر معزز اولویت بنیاد است.
به گزارش صیدنیوز، اسرافیل وزیری در چهارمین روز از دور اول سفرهای شهرستانی در سال 99 به شهرستان بندرگز سفر کرد و ضمن پیگیری روند خدمات رسانی به جامعه ایثارگری این شهرستان با خانواده های معظم شهیدان  کمشی و کمانگری دیدار و گفتگو کرد.
وی با اشاره به اهمیت دیداربا خانواده شهدا اظهار داشت: هدف از دیدار با خانواده شهدا  ارج نهادن به خانواده معظم شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا  است.
وزیری تصریح کرد: شهدا شمع محفل پرفروغ انقلاب‌ و دانش آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند.
وی تصریح کرد: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز هم خانواده‌های آن بزرگ‌مردان ، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می کنند.
مدیرکل بنیاد گلستان با اشاره به اینکه باید شکرگزار توفیق خدمت به جامعه ایثارگری باشیم خاطرنشان کرد: امیدواریم در عرصه خدمت بتوانیم اندیشه  والای شهدا، ایثار و مقاومت آنان و همچنین ایستادگی خانواده های آنان را ترویج دهیم.
شهید علی اکبر کمانگری در تاریخ 1 شهریور 1345 در روستای جفا کنده شهرستان بندرگز دیده به جهان گشود و در تاریخ 20 مرداد1365 در منطقه دیواندره به درجه رفیع شهادت نائل گشت.
شهید احمد کمشی در تاریخ 1 مرداد 1345 در روستای دشتی کلاته شهرستان بندرگز دیده به جهان گشود و در تاریخ 2 فروردین 1365 در منطقه سلیمانیه به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

  22 اردیبهشت 1399
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 67152
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز