استاندار گلستان ؛
خدمات سردار معروفی در عرصه انقلاب و دفاع مقدس ماندگار شده است

استاندار گلستان اظهار کرد: خدمات سردار معروفی در عرصه انقلاب، دفاع مقدس و تبیین نقش امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سردار دلها سپهبد شهید سلیمانی ماندگار شده است.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس امروز شنبه 10 خرداد در آیین تکریم سردار حسین معرفی با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران ارشد استان و روحانیت معزز تصریح کرد: جغرافیای فکری سردار معروفی فرا مرزی و فرا سرزمینی است و اقدامات ارزشمند ایشان در سیل و کرونا شایسته تقدیر است.

وی افزود: یکی از عناصر تاثیرگذار در حضور 57 درصدی مردم قدرشناس استان در پای صندوق های رای ، تعامل و قدرت جاذبه سردار معروفی بود.

استاندار گلستان ادامه داد: بی تردید اقدامات ایشان در طول سالهای پس از انقلاب بسیار زیاد است اما یکی از ارزشمند ترین اقدامات ایشان انتشار کتاب "بچه های حاج قاسم" بود که مطالعه دقیق آن را به همه توصیه می کنم.

دکتر حق شناس یادآور شد: این کتاب در واقع روایتی درست از زندگی جوانان و نوجوانان دهه 1340 است که طعم سختی ها، مشکلات و جنگ بدون امکانات را چشیده بودند و حاوی نکات ظریفی است.

وی خاطر نشان کرد: این کتاب روایت زندگی مردم و بیان مظلومیت جوانان آن دوره است.

استاندار گلستان دوران مسئولیت را امری گذرا دانست و گفت: سیره و سبکی که مسئولین پس از دوران مسئولیت به یادگار می گذارند مهم است و اقدامات و سبک فعالیت سردار معرفی در طول 21 ماه حضور در جایگاه فرماندهی سپاه نینوا استان یادگاری برای همه محسوب می شود.

دکتر حق شناس یادآور شد: تردیدی نیست که اقدامات سردار معروفی با حضور سردار ملک شاهکویی ادامه خواهد یافت و سپاه نینوای استان گلستان همچون گذشته در دفاع از آرمان نظام مقدس جمهوری اسلامی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

لازم به ذکر است در این مراسم با حضور دکتر حق شناس استاندار گلستان از خدمات سردار حسین معروفی فرمانده فعلی سپاه ثارالله استان کرمان و فرمانده پیشین سپاه نینوای گلستان تقدیر شد.

  10 خرداد 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز