معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان گلستان خبر داد:
شناسایی هفت واحد متخلف ارائه دهنده خدمات ثبت نام خودرو در شهرستان گرگان

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در پی بررسی های بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت تخلف گرانفروشی هفت واحد کافی نت در شهرستان گرگان بدلیل دریافت مبالغ مازاد در قبال ثبت نام خودرو برای شهروندان متقاضی محرز و شناسایی گردید.

به گزارش صیدنیوز، علی اصغر اصغری گفت: بر اساس شکایت واصله تعدادی از شهروندان به ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان مبنی بر بروز تخلف احتمالی برخی از کافی نت ها در شهرستان گرگان، بازرسی از این مراکز در دستور کار بازرسان این سازمان قرار گرفت .
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان در این خصوص گفت، بازرسان این سازمان در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان و همچنین احقاق حقوق شاکیان از هیچگونه تلاشی دریغ نکرده و با تمام توان در چهارچوب قوانین و مقررات با متخلفان احتمالی در عرصه بازار برخورد خواهند نمود.
وی افزود، در پی اجرای گشت مشترک با حضور بازرسان این سازمان و نمایندگان نهادهای مرتبط و بررسیهای بعمل آمده از عملکرد این واحدها تخلف گرانفروشی هفت واحد کافی نت محرز گشته و پروند تخلف این مراکز به ارزش ریالی138 میلیون 725 هزار ریال در حق دولت و 224 هزار ریال در حق شاکی تشکیل و جهت صدور رای نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.
این مقام مسئول همچنان با تاًکید بر شرایط حاکم بر بازار و پتانسیل موجود برای ثبت نام خودرو و همچنین شرکت شهروندان در بورس از تمامی ارائه دهنگان خدمات ثبت نام خودروها و همچنین انجام مراحل مقدماتی و ثبت نام بورس خواست تا با رعایت چهارچوب قوانین و مقررات مصوب و دریافت حاشیه سود قانونی در ارائه خدمات مفید و به موقع به مشتریان کوشا باشند.
این مقام مسئول در خاتمه از تمامی شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف احتمالی ضمن جمع آوری مستندات کافی مورد را سریعا از طریق سامانه 124 به بازرسان این سازمان اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

  25 خرداد 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز