رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
پرداخت بیش از 1300 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی شهرستان کردکوی

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در سیصد و پانزدهمین جلسه کارگروه تسهیل استان گلستان در شهرستان کردکوی گفت: از محل اعتبارات سال ۹۸ تا کنون بیش از 1300 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی شهرستان کردکوی پرداخت شده است.

به گزارش صیدنیوز، حسین طلوعیان در این جلسه که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان در محل فرمانداری شهرستان کردکوی برگزار گردید، گفت: از محل اعتبارات سال ۹۸ تسهیلات رونق تولید، تسهیلات بازسازی و نوسازی و تسهیلات تبصره 18 تا کنون در مجموع بیش از 1300 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی شهرستان کردکوی پرداخت شده است.

وی گفت: طی این مدت درخواست تسهیلات 38 واحد تولیدی این شهرستان جهت اخذ 1538 میلیارد ریال از محل طرح رونق تولید در کارگروه تسهیل استان مصوب و جهت تکمیل فرآیند و اعطای تسهیلات به بانکها ارسال شده که تا کنون 16 واحد موفق به اخذ 708 میلیارد ریال تسهیلات از این محل شده اند .

به گفته طلوعیان، همچنین از محل طرح بازسازی و نوسازی ، درخواست 16 واحد با نیاز تسهیلاتی 752 میلیارد ریال پس از تصویب کارگروه به بانکها ارسال شده که از این محل نیز تا کنون به 2 واحد 300 میلیارد ریال پرداخت شده است .

وی در خصوص وضعیت تسهیلات تبصره 18 در شهرستان کردکوی نیز گفت: از این محل نیز به تنها درخواست مصوب کارگروه مبلغ 300 میلیارد ریال پرداخت شده است.

طلوعیان، پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی را گامی مهم در رونق تولید و اشتغال دانست و افزود : توجه به واحدهای تولیدی ، رفع موانع فعالیت آنها و کمک به رونق تولید با اعطای تسهیلات ، باعث شده تا از رکود بسیاری از واحدها جلوگیری و تعداد زیادی از واحدهای غیر فعال به چرخه تولید بازگردند .

  16 تیر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز