امضای تفاهمنامه استاندارد با صمت گلستان و انجمن تولید کنندگان لامپ کشور

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/4/21/12211034_586.jpg

مدیرکل استاندارد گلستان گفت: تفاهم نامه سه جانبه استاندارد، صمت و انجمن تولیدکنندگان لامپ کشور ، با هدف عرض محصولات با کیفیت امضا شد.

به گزارش صیدنیوز، محمود فرمانی مدیرکل استاندارد گلستان گفت: این تفاهم نامه با هدف برقراری ارتباط مؤثر بین این سه مجموعه برای نظارت بر استاندارد سازی و عرضه محصولات با کیفیت، بازرسی و نمونه برداری و آزمون به صورت مشترک و استفاده از توانایی‌ها و ظرفیت‌های فنی، بازرسی و آزمایشگاهی مشترک در راستای ارتقای بهره‌وری و کارایی طرفین منعقد شد.

او با بیان اینکه تحقق جهش تولید جز با رعایت استاندارد‌ها صورت نمی‌گیرد افزود: استفاده از ظرفیت این سه مجموعه، ارتباط هدفمند، سازنده و موثر آن‌ها ما را به تحقق این هدف نزدیک می‌کند.

دبیر شورای استاندارد گلستان ضمن ابراز امیدواری برای الگو شدن این اقدام و تکرار آن در دیگر استانها، برای انعقاد تفاهم نامه و همکاری در دیگر صنایع تولیدی استان برای ناامن کردن بازار برای کالا‌های غیر استاندارد و غیر ایمن برای سلامت مصرف کنندگان نیز اعلام آمادگی کرد.

حسین طلوعیان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان نیزگفت: تولیدکنندگان با کیفیت، از وجود تولیدات قاچاق در بازار و تولیدات زیرپله‌ای آزرده خاطرند و انتظار حمایت بیشتری از سازمان‌های دولتی دارند.

طلوعیان نیز برای تکرار این الگو در دیگر صنایع تولیدی با هدف جلب رضایت تولیدکنندگان استاندارد و تامین حقوق مصرف کنندگان، اعلام آمادگی کرد.

  21 تیر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز