با صدور پیامی انجام شد؛
قدردانی رئیس کل دادگستری گلستان از جامعه خبری

رئیس کل دادگستری گلستان با تبریک روز خبرنگار آمادگی دادگستری استان را برای حمایت های حقوقی و قضایی از جامعه خبری استان اعلام کرد.

به گزارش صیدنیوز، رئیس کل دادگستری گلستان با صدور پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار، آمادگی دادگستری استان را برای حمایت های حقوقی و قضایی از جامعه خبری استان اعلام کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است؛

به نام خدا

ن وَالْقَلَم  ِ وَ مَا يَسْطُرُونَ

خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان گلستان  

سلام علیکم 

در شرایطی که ویروس منحوس کرونا ، سلامت مردم و اقتصاد استان و کشور را تهدید می کند تلاش شما برای پوشش اخبار و آموزش درست به مردم به منظور قطع زودتر زنجیره  انتقال کرونا ویروس و بازگشت یه زندگی عادی ستودنیست .

قدردان این همدلی و همراهی رسانه ها با مردم و مسئولان هستیم و امیدواریم در روزهایی نه چندان دور ، با مخابره خبر شکست این ویروس منحوس ، لبخند شادی را به مردم هدیه کنید.

اینجانب به نمایندگی از دستگاه قضایی در استان  با تبریک این روز ، آمادگی دادگستری استان را برای حمایت های حقوقی و قضایی از جامعه خبری استان اعلام  می کنم و امیدوارم همچون گذشته در کنار عمل به تعهد و رسالت حرفه ای خود و پیگیری دغدغه های مردم و کمک به رشد و توسعه استان ،  از ایجاد تنش و تزریق ناامیدی به جامعه ، دوری کنید. 

بار دیگر با تبریک این روز ، برای شما و همه ی جامعه ی رسانه ای استان و کشور، توفیق روزافزون از درگاه خداوند متعال آرزو می کنم . 

در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر ( عج) سلامت و تندرست باشید .

هادی هاشمیان

رئیس کل دادگستری استان گلستان

  16 مرداد 1399
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 68055
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز