استاندار گلستان در آیین متمرکز گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه؛
اطلاعات و اخبار خبرنگاران در تصمیم گیری مدیران نقش بسزایی دارد

استاندار گلستان به ظرفیت تصمیم سازی اصحاب رسانه اظهار کرد: اطلاعات و اخبار خبرنگاران نقش بسزایی در تصمیم گیری های مدیران دارد.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق‌شناس عصر امروز یکشنبه ۱۹ مرداد در آیین متمرکز گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه استان که بصورت ویدئو کنفرانس با دکتر محمد خدادی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد, ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهید خزاعی و تبریک ۱۷ مرداد به تمامی زحمات کشان عرصه قلم و رسانه تصریح کرد:اگر اخبار و اطلاعات بدرستی به جامعه منتقل شود و از توجه به شنیده ها پرهیز گردد بی تردید حال جامعه بهتر خواهد شد.
استاندار گلستان گفت : بروز ابزار های جدید در عرصه اطلاع رسانی ارزشمند است اما بواقع نمی تواند جایگزینی برای کتاب, روزنامه و مجله باشد
دکتر حق شناس یادآور شد: امروز باید اخبار با فهم عمیقی از مسایل به مخاطب ارایه و تحلیل درستی از مطالب به افراد بیان شود.
وی خاطر نشان کرد: جامعه رسانه ای استان باید نسبت به ووضوعات زیرساختی در استان نظیر منطقه آزاد اینچه برون, پیتروشیمی گلستان, راه آهن اینچه برون_گنبدکاووس _شاهرود , ۵ بیمارستان گلنگ زنی شده و پروژه های کلان, تاثیرگذار و توسعه ساز در استان مطالبه گر باشد.
استاندار گلستان گفت: در واقع توسعه زیرساخت ها باید هدف همه مسوولین , خبرنگاران و رسانه ها در استان باشد و باید در هر دولتی به عنوان یک اصل مورد توجت قرار گیرد.
دکتر حق شناس بیان کرد: باید مزیت های نسبی استان و ظرفیت های پنهان آن توسط خبرنگاران برجسته شود تا مورد توجه قرار گیرد 
استاندار گلستان از عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی استاندار و رییس شورای اطلاع رسانی استان خواست به احصا و بررسی مشکلات جامعه خبری بپردازند و دغدغه های خبرنگاران را از طریق مجاری قانونی مرتفع کنند.
لازم به ذکر است جمعی از خبرنگاران از طریق ویدیو کنفرانس در ادارات مختلف و همچنین فرمانداری ها با آیین گرامیداشت روز خبرنگار در ارتباط بودند.
گفتنی است در این مراسم تعدادی از اصحاب رسانه مشکلات خود را با استاندار گلستان در میان گذاشتند و در پایان از تعدادی از خبرنگاران تجلیل شد.

  20 مرداد 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز