فرماندار شهرستان گرگان:
برپایی مراسمات محرم با رعایت دستورالعمل ها امکان پذیر است/گرگان همچنان در وضعیت قرمز

فرماندار گرگان با بیان اینکه این شهرستان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: اجرای برنامه های ایام محرم مستلزم رعایت دستورالعمل ها از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

به گزارش صیدنیوز، محمد حمیدی امروز در جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان اظهار کرد: شهرستان گرگان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد و تا خروج از این وضعیت همه دستورالعمل های بهداشتی اجرایی می گردد.

وی از تغییر ایستگاه کنترل تردد از سیدمسعود به بریدگی باباطاهر خبرداد و افزود: این جابجایی به جهت کاهش بارترافیکی در مسیر صورت گرفته و تردد عمومی از ساعت 9صبح تا 16 برقرار می باشد و از ساعت 14 به بعد تردد طبق روال قبل کنترل می شود و در طول 24ساعت هیچ فردی اجازه توقف در مسیر و یا نشستن در پیاده رو را ندارد .

فرماندار در خصوص برپایی مراسمات ماه محرم  تصریح کرد: اجرای برنامه های ایام محرم مستلزم رعایت دستورالعمل ها از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا بوده و اداره تبلیغات اسلامی به عنوان متولی امر موظف به توجیه مسئولین هیات و نظارت بر فعالیت آنها خواهد بود.
 
حمیدی با تقدیر از مرکز بهداشت به جهت پیگیری مداوم در جهت اجرایی شدن مصوبات و سایر موارد در حوزه های مختلف گفت: به جهت کاهش فشار کار، مرکز بهداشت با تقسیم وظایف و آموزش های لازم به سایر ادارات از ظرفیت آنان نیز در امر کنترل ویروس کرونا استفاده کند.

وی با اشاره به بازدید های صورت گرفته از 16 الی 20 مرداد بیان کرد: تعداد بازدیدهای صورت گرفته از اماکن مواد عمومی در ظرف این فاصله زمانی در شهرستان 174 مورد ،تعداد بازدید از اماکن مواد غذایی 481 مورد، تعداد اماکن معرفی به مراجع غذایی 2مورد ، تعداد اماکن پلمپ شده 1 مورد ،تعداد قلیانسراهای تعطیل شده 3مورد، تعداد قلیان های جمع آوری شده 34مورد ، مقدار مواد غذایی معدوم شده 73کیلوگرم و 5000لیتر نیز شوینده از سوی مرکز بهداشت معدوم شد.

حمیدی خاطرنشان کرد: در این مدت زمانی 6فقره پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شد که از این تعداد 4فقره مختومه و 143میلیون ریال نیز منجر به پرداخت جریمه شد.

  22 مرداد 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز