«سها رضانژاد» به قتل نرسیده است

سها رضانژاد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
مدیرکل پزشکی قانونی گلستان گفت: در بررسی اولیه نشانه‌ای از قتل در جسد «سها رضانژاد» پیدا نشد.

به گزارش صیدنیوز، مدیرکل پزشکی قانونی گلستان از شناسایی جسد مجهول الهویه دختر جوانی که در ارتفاعات شهرستان کردکوی مفقود شده بود، خبر داد و اظهار‌کرد: در بررسی اولیه نشانه ای از قتل در جسد خانم «سها رضانژاد» پیدا نشد.

 

حسین زارعی در گفتگو با خبرنگار گفت: این جسد بعد از انتقال به پزشکی قانونی توسط تیم تخصصی پزشکی قانونی مورد معاینه قرار گرفت. به علت گذشت زمان طولانی از رها شدن جنازه و آثار فساد نعشی با وجود بعضی از متعلقات، امکان شناسایی چهره و معاینه ظاهری بدن وجود نداشت.

 

او ادامه داد: بعد از گرفتن نمونه از جنازه و خون پدر و مادر، نمونه ها برای انجام آزمایش DNA به تهران ارسال و در کم ترین زمان ممکن هویت جسد شناسایی شد.

 

سها رضانژاد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان اظهار کرد: به دلیل فاسد شدن بخش زيادي از جنازه، امکان بررسی دقیق علت مرگ بدون آزمایش وجود نداشت ولی در بررسی های اولیه نشانه هایی از وقوع قتل پیدا نشد.

 

«سها رضانژاد» دختر طبیعت گردی است که بهمراه یک گروه ۳۴ نفره به ارتفاعات جهان نما شهرستان کردکوی سفر کرده بود و از صبح جمعه ۲۰ تیر ماه مفقود و جسد او بعد از ۲۸ روز جست و جو در جنگل های شموشک در پائین دست این ارتفاعات پیدا شد.

  22 مرداد 1399
بخش : استان گلستان / حوادث
کد خبر: 68134
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز