مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان خبر داد؛
بنیاد گلستان 220 هزار اثر ماندگار از ایثارگران گلستانی جمع آوری کرد

http://isaar.ir/images/docs/000347/n00347177-b.jpg

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اشاره به جمع آوری 9 میلیون اثر از آزادگان سراسر کشور گفت: بنیاد استان گلستان نیز 220 اثر شنیداری و نوشتاری را برای قرار دادن در فضای مجازی جمع آوری کرده است.
به گزارش صیدنیوز، اسرافیل وزیری در حاشیه همایش الماس های درخشان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گلستان 1178 آزاده دارد که 82 نفر از آن ها فوت نمودند که یکی از آنها در دوران اسارت و یکی دیگر از این عزیزان پس از دوران اسارت به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با اشاره به جمع آوری 9 میلیون اثر از آزادگان سراسر کشور خاطرنشان کرد: در همین راستا استان گلستان نیز 220 اثر شنیداری و نوشتاری را برای قرار دادن در فضای مجازی جمع آوری کرده است.
وی با تقدیر از قدرشناسی مردم در فضای مجازی، ابراز کرد: فضای مجازی و رسانه ها به موضوع گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به خوبی پرداخته اند که این موضوع جای قدردانی دارد.
وزیری با اشاره به عزت مندی آزادگان ایرانی در اردوگاه های دشمن بعثی، گفت: رزمندگان ایرانی در طول مدت اسارت خود آن ها را شرمنده کردند تا جایی که نیروهای عراقی به صدام توهین می کردند و به امام درود می فرستاند.

  28 مرداد 1399
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 68198
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز