دیدار وزیر جهادکشاورزی با نماینده ولی فقیه در گلستان

وزیر جهاد کشاورزی امشب به گلستان سفر و با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان دیدار کرد.

به گزارش صیدنیوز، خاوازی وزیر جهادکشاورزی که برای افتتاح طرح‌های جهادکشاورزی به استان گلستان سفر کرده است امشب با آیت ا... نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان دیدار کرد.

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان در دیدار با وزیر جهادکشاورزی گفت: تکمیل زهکشی اراضی ٢٨٠ هزار هکتاری، توسعه طرح‌های نوین آبیاری، ایجاد زیر ساخت‌های لازم ٦هزار هکتاری جدید پرورش میگو در گمیشان، ادامه ساخت پتروشیمی گلستان و توسعه راه آهن بین المللی اینچه برون و اتصال آن به جنوب کشور از مسیر مناسب طر ح‌های است که اسباب توسعه استان را فراهم می‌کند.

وزیر جهادکشاورزی هم گفت: تولیدات بخش کشاورزی کشور تا پایان سال به ١٣٠میلیون تن می‌رسد که در کنار تولید بیشتر به دنبال افزایش بهره وری تولید با توسعه صنایع فرآوری در این بخش هستیم. ‏

در این دیدار استاندار گلستان، تعدادی از مدیران ارشد وزارت جهادکشاورزی و رییس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان هم حضور داشتند.

  3 شهریور 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز