رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان:
گلستان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفت/ادامه ثبات وضعیت با رعایت مردم امکان پذیر است

https://ihio.gov.ir/Portals/0/news/955674_981.jpg

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه استان گلستان در وضعیت زرد قرار دارد گفت: امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم این روند با ثبات ادامه داشته باشد.

به گزارش صیدنیوز، عبدالرضا فاضل  امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مجموع بیماران کووید۱۹ در استان به ۷هزار و ۶۹۰نفر رسیده است.
وی افزود: در ۷ماه گذشته و از زمان شیوع کرونا، در بازه زمانی اسفند، اواخر تیر و اواسط مرداد، شاهد افزایش آمار در تعداد شناسایی، بستری و فوتی بیماران کووید۱۹ در استان بودیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان  تصریح کرد: در حال حاضر استان از وضعیت با ثباتی برخوردار شده است و در وضعیت زرد کرونایی قرار داریم. امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم این روند ادامه داشته باشد.
وی با بیان اینکه شهرستان‌های مراوه تپه و گمیشان در وضعیت سفید قرار دارند، بیان کرد: شهرستان‌های رامیان، مینودشت، کردکوی و بندرگز در وضعیت قرمز و بقیه شهرستان‌ها از جمله گرگان در وضعیت زرد قرار دارند.
فاضل خاطرنشان کرد: متاسفانه طی ۲۴ساعت گذشته، ۵بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۸۶۹نفر رسید.
وی  ادامه داد: در حال حاضر ۸۴بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و ۲۸بیمار به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در خاتمه گفت: تاکنون ۱۸هزار و ۲۴۳آزمایش تشخیص کرونا در استان انجام شده است.

  11 شهریور 1399
بخش : استان گلستان / سلامت
کد خبر: 68360
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز