محکومیت توهین به پیامبر اسلام (ص) از سوی شورای افتای اهل سنت گلستان

شورای افتای اهل سنت استان گلستان در پیامی اقدام موهن و شرم آور اخیر نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند.

به گزارش صیدنیوز، شورای افتای اهل سنت استان گلستان در پیامی اقدام موهن و شرم آور اخیر نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند و افزودند: این اهانت بار دیگر چهره واقعی دشمنان را با اسلام و جامعه مسلمانان به نمایش گذاشت.

در این پیام آمده است:

ما اعضای شورای افتای اهل سنت استان گلستان، اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس نبی اکرم (ص) را محکوم کرده و به دشمنان اسلام اعلام می‌کنیم با اهانت این نشریه به پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) نه تنها مسلمانان تضعیف نمی‌شوند بلکه عهد و پیمانشان به راه و روش نبی اکرم (ص) محکم‌تر شده و روز به روز اتحاد و وحدت مسلمانان بیشتر و بیشتر می‌شود و ایمانشان نسبت ‌به رسول اکرم (ص) افزایش می‌یابد.

در ادامه آمده است:

بار دیگر دست شیطان بزرگ به سرکردگی آمریکای جنایتکار، استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب از آستین یک نشریه فرانسوی بیرون آمد و احساسات دینی مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد.

مسلمان جهان انزجار و تنفرشان را از اهانت این نشریه به جهان اسلام و بشریت اعلام می‌کنند و ما نیز از خدای متعال پیروزی و نصرت اسلام و مسلمین را خواهانیم.

دشمنان قسم‌خورده اسلام و قرآن باید بدانند که قرآن و پیام‌آوران حضرت ختمی مرتبت (ص)، شجره طیبه‌ای هستند که آنان هرگز نمی‌توانند از نورانیت آن در جهان ذره‌ای بکاهند؛ چراکه خود قرآن فرموده است «إِنّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّکْرَ وَ إِنّا لَهُ لَحافِظُونَ؛ ما خود، ذکر [قرآن] را فرو فرستاده، خود نگهبانان آن هستیم.

در ادامه این پیام همچنین آمده است:

در این برهه خطیر، ما اعضای شورای افتای اهل سنت استان گلستان ضمن تجدید بیعت با رسول‌الله (ص) به استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب اعلام می‌کنیم که تا پای جان در حمایت از دین مبین اسلام و پیامبر اعظم (ص) و کتاب آسمانی عزیزمان، قرآن کریم می‌ایستیم و تا نابودی دشمنان دین و قرآن از پای نخواهیم نشست.

  28 شهریور 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز