مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد؛
دفاع مقدس مدرسه ایثار و معنویت بود

وزیری بیان اینکه دفاع مقدس مدرسه ایثار و معنویت بود اظهار کرد: ملت سرافراز ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس با دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب و خاک میهن عظمت و اقتدار ایران اسلامی را به دنیا نشان داد.

به گزارش صیدنیوز، اسرافیل وزیری در دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری استان اظهار کرد: خانواده های معظم شاهد و ایثارگراز ارزش‌های معنوی انقلاب هستند و پیشرفت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور مدیون خون شهدا است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرمایه‌هایی ارزشمند برای جامعه دانست و گفت: عزت، اقتدار و سربلندی نظام اسلامی ایران مرهون ایثارگری و رشادت‌های شهدا و رزمندگان است که باید به نحو شایسته خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را که سرمایه ارزشمند و معنوی نظام اسلامی هستند تکریم و به مشکلات آنان رسیدگی کنیم.

وی ادامه داد: در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، جوانان ایران اسلامی با درک صحیح از شرایط کشور، پای در میدان مقابله با دشمنان قسم خورده نظام گذاشتند و از خاک و تمامیت ارضی این کشور دفاع کردند.

وزیری بر لزوم معرفی بیش از پیش سیره شهدا تاکید کرد و تصریح کرد: چهلمین سالگرد دفاع مقدس فرصتی است مغتنم تا بیش از گذشته ارزش های این واقعه بزرگ را برای نسل امروز تبیین نموده و آینده نظام اسلامی را تضمین نماییم.

  2 مهر 1399
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 68640
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز