فرماندار گرگان خبر داد:
راه اندازی مرکز قرنطینه معتادان متجاهر در شهر گرگان

فرماندار گرگان گفت: مرکز قرنطینه معتادان متجاهر با ظرفیت شبانه 20 نفر توسط شهرداری گرگان راه اندازی شدکه معتادان بعدازپنج شب بیتوته دراین مرکزبرای ادامه درمان به کمپ توسکستان منتقل می شوند.
به گزارش صیدنیوز، محمد حمیدی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار کرد: فعالیت های این شورا در قالب کمیته های سه گانه پیشگیری ، مقابله و درمان بررسی می شود و همه دستگاه ها موظف به همکاری با این کمیته ها هستند.
وی افزود: همچنین دو عضو جدید یکی نماینده سمن هاب جوانان ودیگری نمایندده انجمن NA نیز به این شورا اضافه شده تا بتوانیم برنامه ریزی بهتری در این خصوص با همکاری این سمن ها داشته باشیم .
حمیدی با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات خوبی در کمیته های سه گانه انجام شده است، تصریح کرد: در  این راستا آموزش های مجازی، تبلیغات میدانی، ایجاد نمایشگاه ، آموزش مهارت های زندگی با همکاری سایر دستگاه ها در خصوص پیشگیری ازاعتیاد انجام شده است. .  
فرماندار گرگان بر  تشکیل صنف برای عطاری ها تاکید کرد و گفت: اگر عطاری ها ساماندهی نشوند با توجه به گستردگی انواع  گیاهان دارویی مخدر که بسیاری از آنها هنوز برای خانواده ها ناشناخته است یک آسیب جدی تلقی شود.

  3 مهر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز