تجدید میثاق کارکنان دستگاه قضایی گلستان با شهدای هشت سال دفاع مقدس / قدردانی از ایثارگران دستگاه قضایی

پانزدهمین یادواره شهدای دستگاه قضایی و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی استان امروز در تپه نورالشهدا گرگان برگزار شد.
به گزارش صیدنیوز، حجت الاسلام زارعی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان در این مراسم گفت: یکی از ابتکارهای امام راحل این بود که جنگ تحمیلی را تعبیر به دفاع مقدس کردند و این قداست بخشیدن به دفاع، سبب حضور مشتاقانه همه اقشار و مذاهب و ادیان در دفاع مقدس شد.
حجت الاسلام زارعی افزود: امام کار دفاع را بر عهده مردم گذاشت و همین ویژگی بود که با یک پیام امام راحل ، حصر آبادان شکسته شد و خرمشهر آزاد شد و باید نقش بی بدیل و تدبیر امام در دفاع مقدس تبیین شود.
وی با اشاره به این که عزیز شدن ملت و مردم ایران در دنیا مهم ترین دستاورد دفاع مقدس بود گفت: استکبار می خواست ایران شکست بخورد تا هیچ ملتی بر علیه استکبار قیام نکند.
وی بیان داشت:هشت سال نه تنها در برابر دشمن بعثی که در برابر دنیای استکبار ایستادیم و  ملت ما با اتحاد در سایه توکل به خدا و تاسی از راه امام حسین علیه السلام و زعامت امام راحل پیروز شد .
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور گفت: اگر امروز ایران جزو کشورهای مقتدر منطقه است این عزت و قدرت بازدارندگی حاصل خون شهدا به ویژه شهید سلیمانیست.
حجت الاسلام زارعی با تاکید بر این که راه ما راه امام حسین ع  است افزود: هرگز دست کسی مانند امام حسین ع در دست مثل یزیدی قرار نخواهد گرفت و تنها راه برون رفت از مشکلات فعلی  مقاومت و اقدام جهادی، اتکا به درون و باور به جوانان است.
پایان بخش برنامه های یادواره شهدا ، قدردانی و تجلیل از 8 نفر از کارکنان ایثارگر دادگستری و سازمان های تابعه قوه قضاییه در استان بود.

  3 مهر 1399
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 68654
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز