نماینده ولی فقیه ولی سپاه نینوا گلستان:
جلوگیری از تحریف دفاع مقدس تکلیف همه است/پشتیبانی از ولایت فقیه، محوری ترین کلام شهداست

نماینده ولی فقیه سپاه نینوا گلستان با بیان این که محور وصیت شهدا پشتیبانی از ولی فقیه است، گفت: جلوگیری از تحریف دفاع مقدس تکلیف ما است.

به گزارش صیدنیوز، حجت الاسلام جعفر رعایتی عصر امروز در مراسم عطرافشانی و گلباران مرقد مطهر شهدا اظهارکرد: در عظمت دفاع مقدس همین بس که همیشه با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس دوستان و دشمنان یکی به قصد عزت بخشی و دیگری با هدف شبهه افکنی از آن سخن می گویند.

وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی اخیر خود فرمودند نگذارید دفاع مقدس تحریف شود که این رسالت بر دوش همه ما است.

نماینده ولی فقیه سپاه نینوا گلستان یادآورشد: در طول تاریخ تاکنون سه بار خرمشهر را از دست دادیم و این شهر مهم به اشغال دشمنان درآمده و سلاطین پیشین با اعطای امتیاز به دشمن خرمشهر را پس گرفتند.

وی بیان کرد: در طول تاریخ فقط در دوران دفاع مقدس بود که بدون اعطای کوچک ترین امتیازی خرمشهر را با عنایت خداوند پس گرفتیم.

رعایتی تصریح کرد: اگر امروز رژیم تروریست آمریکا رو به افول است به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدای دوران دفاع مقدس است.

وی در خاتمه گفت: محوری ترین کلام شهدای دوران دفاع مقدس پشتیبانی از ولایت فقیه است و همه شهدا بر اطاعت از فرامین ولی فقیه تاکید داشته اند.

  3 مهر 1399
بخش : استان گلستان / داخلی
کد خبر: 68662
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز