فرمانده سپاه نینوا گلستان:
امروز قدرتی از مدار خارج می شود که تعادل روانی و جسمی نداشته باشد

سردار ملک شاهکوهی گفت: گام دوم انقلاب قدرتی از دور خارج می شود که بین فکر و جسمش تعادل برقرار نباشد و ما نیز باید به این توجه کنیم تنها راه نجات ما از مشکلات توجه به بیانات رهبری و دفاع از ولایت است.

به گزارش صیدنیوز، سردار علی ملک شاهکوهی در دیدار با روسای اصناف و فعالان اقتصادی که در دانشگاه گلستان برگزار شد، گفت: ماموریت انقلاب تمام نشده بلکه با گام دوم انقلاب تازه کار انقلاب آغاز شده است.

فرمانده سپاه نینوا خاطرنشان کرد: طبق قانون طبیعت در رفتارهای خود دیگر نباید اشتباه کنیم، اگر این بار منافقین دست به غلطی بزنند دیگر مدارا نمی کنیم یا دیگر اجازه نمی دهیم قائله گنبد و کردستان تکرار شود.

وی افزود: تلاش می کنیم از طریق گفت و گو های سیاسی جنگی اتفاق نیفتد اما آمادگی دفاع و مقابله برابر قوی ترین رزم ناوها و سلاح های جنگی را داریم.

ملک شاهکوهی با بیان اینکه امام خمینی(ره) با انقلاب اسلامی قدرت جدیدی را به جهانیان معرفی کرد، ابراز کرد: دشمن برای شهریور و مهر امسال برنامه های جدی داشت تا اصناف را به کف خیابان ببرد به همین جهت تجربه داران ما باید توجه کنند در زمین دشمن بازی نکنند.

فرمانده سپاه نینوا بیان کرد: گام دوم انقلاب قدرتی از دور خارج می شود که بین فکر و جسمش تعادل برقرار نباشد و ما نیز باید به این توجه کنیم تنها راه نجات ما از مشکلات توجه به بیانات رهبری و دفاع از ولایت است.

  5 مهر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز