استاندار گلستان:
فعالیت تفرجگاه ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی بلا مانع است

https://www.pmo.ir/pso_content/media/image/2019/06/96900_orig.jpg

استاندار گلستان با بیان اینکه روند زندگی باید در شرایط مقابله با ویروس کرونا ادامه داشته باشد اظهار کرد: فعالیت تفرجگاه هایی نظیر ناهار خواران و النگدره در انتهای هفته جاری با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی بلا مانع است.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس امروز شنبه ۵ مهر در جلسه ستاد استانی مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا در استان، تصریح کرد: با همکاری هلال احمر , شهرداری گرگان در ناهار خوران و النگدره و با محوریت فرمانداری ها در شهرستان ها تلاش خواهیم کرد در انتهای هفته جاری مردم را نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی توصیه کنیم و اگر چنانچه موفق به مدیریت به اجرای درست شیوه نامه های بهداشتی نشویم مجبوریم تردد در محور تفرجگاه ها را ممنوع اعلام کنیم.
استاندار گلستان یادآور شد: آمار شیوع کرونا در کل کشور نگران کننده است اما خوشبختانه در گلستان از وضعیت بهتری برخورداریم و سختگیری به معنای رعایت پروتکل های بهداشتی در استان است.
 دکتر حق شناس گفت: کنترل ویروس کرونا در استان گلستان یک دستاورد است و به استناد آمار ما جز دو استانی هستیم که عملکرد خوبی را داشتند اما این به معنای پایان کرونا نیست و همچنان باید روند رعایت شیوه نامه های بهداشتی ادامه داشته باشد.
 وی همچنین در بخش دیگری از در این جلسه به زلزله  ۵.۲ ریشتری صبح امروز در مرز ایران و ترکمنستان و در شهرستان مراوه تپه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه این زمین لرزه خسارت جانی نداشته و بر اساس آخرین آمار ۸۰ روستای ما تحت تاثیر قرار گرفتند که در ۲۰ روستا قریب به ۲۰۰ واحد مسکونی از ناحیه سقف سقف و دیواره ها خسارت دیدند.
لازم به ذکر است در این جلسه دانشگاه علوم پزشکی گلستان گزارشی از آخرین وضعیت شیوع و مقابله با ویروس کرونا در استان ارائه کرد.

  5 مهر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز