دستگیری ۵ نفر از عاملان نزاع بیمارستان آزادشهر

https://media.farsnews.ir/Uploaded/Files/Images/1398/04/05/13980405000431_Test_PhotoN.jpg

فرمانده انتظامی آزادشهر از دستگیری پنج نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در بیمارستان این شهرستان خبرداد.

به گزارش صیدنیوز، سرهنگ سید داوود حسینی اظهارکرد: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع دسته جمعی در بیمارستان، بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی گفت: با حضور ماموران در محل و طی بررسی های اولیه مشخص شد، تعدادی جوان به علت اختلافات شخصی با یکدیگر در سطح شهر مشاجره و درگیر شده اند که در این ارتباط دو نفر با سلاح سرد مصدوم و به بیماستان منتقل شده اند.

حسینی افزود: با حضور مصدومان در بیمارستان یکی از طرفین درگیری به همراه دوستان خود به بیمارستان حمله ور و اقدام به درگیری و بر هم زدن نظم عمومی کرده و قبل از حضور ماموران از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: بلافاصله تیم ویژه ای از ماموران مجرب تشکیل با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی همه عوامل نزاع و درگیری را شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به دستگیری پنج نفر در این زمینه، بیان کرد: متهمان پس از دستگیری و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

  6 مهر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز