بازدید معاون علمی رییس جمهور از شهرک صنعتی آق قلا

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/7/19/12729990_776.jpg

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از چند شرکت دانش بنیان و فناور مستقر در شهرک صنعتی آق قلا بازدید کرد.

به گزارش صیدنیوز، همچنین با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار گلستان، اراضی پارک و علم و فناوری گلستان به واحدهایی فناور استان واگذار شد.

سورنا ستاری در حاشیه مراسم واگذاری اراضی پارک علم و فناوری استان گلستان به واحد‌های فناور گفت: خوشبختانه روند حرکت استان در حوزه ایجاد شرکت‌های دانش بنیان رو به جلو است، ولی شاید به دلیل محدودیت‌های استان آن شتابی که مورد انتظار است در گلستان وجود ندارد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ادامه داد: از تلاش‌های مسئولان و حمایت‌های استاندار گلستان از شرکت‌های دانش بنیان و واحد‌های فناور تشکر می‌کنم.

ستاری گفت: فرهنگ عمومی باید در استان جاری شود تا بتوانیم شاهد شکوفایی بیشتر شرکت‌های دانش بنیان باشیم و باید در این مسیر تلاش بیشتری اتفاق بیفتد.

او گفت: پنج هزار و ۴۰۰ شرکت دانش بنیان در سطح کشور وجود دارد و اتفاق خوبی در سطح کشور از سوی این شرکت‌های دانش بنیان رقم می‌خورد و اثرات آن را در جامعه شاهد هستیم.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ادامه داد: امیدواریم در سطح استان نیز پس از این سفر با سرعت بیشتری شاهد راه اندازی شرکت‌های دانش بنیان باشیم.
 

  19 مهر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز