۶ شهرستان استان گلستان در وضعیت سفید کرونا قرار دارد

https://static1.mojnews.com/thumbnail/GFUllvoraMbm/vCgP0qziqlu7mxZapfED8JOntVHTpFuUe71-mRNYNMTSTLQyPg_0z76brFma6tICmlZy5b4kpFjp1XkSIz4bCYFqRDmw-xVOpsdEa4gPqoYh7_ZkiQ7syQ,,/%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3+%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7.jpg

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: ۶ شهرستان استان گلستان در وضعیت سفید کرونا، قرار دارد

به گزارش صیدنیوز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در جلسه، ستاد کرونای استان گفت: در حال حاضر، روند ابتلا به کووید ۱۹ در استان گلستان با افزایش خفیف مواجه شده است.
 
 عبدالرضا فاضل افزود: شهرستان‌های آق قلا، بندرترکمن، گرگان، گالیکش، مینودشت و مراوه تپه در وضعیت سفید، شهرستان بندرگز همچنان در وضعیت قرمز و مابقی شهرستان‌های استان در وضعیت زرد قرار دارند.
 
او افزود: وضعیت ابتلا به کرونا در شهر و روستا‌های استان را از ۳۰ اردیبهشت ماه تا ۲۱ مهرماه جاری، مورد بررسی قرار دادیم که براساس آمار مشخص شد آمار ابتلا در شهر‌ها نسبت به روستاها، بیشتر است و این می‌تواند نتیجه عملکرد خوب کمیته‌های سلامت روستا‌های استان باشد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در پایان اشاره کرد: در حال حاضر ۲۳۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
 
متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ فوتی براثر کرونا در استان ثبت شده است.
 
 در این جلسه دکتر ناهید جعفری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان، گزارش مختصری درباره وضعیت کرونا در شهرستان‌ها و صنایع و ... ارائه کرد.
 

  27 مهر 1399
بخش : استان گلستان / سلامت
کد خبر: 68911
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز