قیمت نان تا پایان سال در گلستان تغییر نخواهد کرد

http://static2.golestan24.com/thumbnail/CQDLcaBhCQUp/DIVa-y7_b1C_kfvaMFLts_DEqXJ4_PrsfoaCCkuxQjbRn4uIM9iXFhzbu0euJToGE_iuzjPAFJo5dyzPYXXFJRDEiNsh7iuQN-uBSOJpLR_eE62W-jaZwg,,/12780913_256.jpg

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: بنا به تصمیم کارگروه گندم آرد و نان استان گلستان قیمت نان تا پایان سال تغییر نخواهد کرد.

به گزارش صیدنیوز، حسین طلوعیان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: علی رغم تمامی مشکلات و یارانه زیادی که دولت برای نان باید بپردازد، قیمت نان تا پایان سالجاری تغییری نخواهد کرد و مردم استان نگران این موضوع نباشند.

او افزود: با توجه به گرانی قیمت آرد آزاد و اختلاف قیمت آن با آرد یارانه‌ای متاسفانه شرایط برای تخلف در این حوزه فراهم است، از اینرو با تشدید نظارت‌ها و گشت‌های مشترک بدنبال شناسایی افراد متخلف هستیم و قطعا با این افراد بشدت برخورد خواهیم کرد.

طلوعیان از مردم استان خواست هرگونه تخلف در حوزه‌های صنفی بویژه نانوایی‌ها را از طریق سامانه ۱۲۴ به اطلاع بازرسان این سازمان برسانند تا در سریعترین زمان ممکن با متخلفین برخورد شود.

  28 مهر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز