33درصد دانش آموزان گرگانی از آموزش حضوری استفاده می کنند

فرماندار گرگان از حضور 33 درصدی دانش آموزان در ایام کرونا در مدارس این شهرستان خبرداد.

به گزارش صیدنیوز، محمد حمیدی  عصر امروز در جلسه شورای آموزش شهرستان اظهار کرد: بر اساس آمار هفتگی آموزش و پرورش در هفته گذشته  در دوره ابتدایی ۴۵ درصد حضور دانش آموزان و  ٢١ درصد متوسطه اول و دوم  و به طور میانگین ٣٣ درصد حضور دانش آموزان را در مدارس داریم.

 حمیدی کسب رتبه تک رقمی و دو رقمی کنکور توسط دانش آموزان گرگانی را از دیگر افتخارات  آموزش و پرورش این شهرستان برشمرد و گفت: در کنکور  ٩٩  دانش آموزان گرگانی دو مورد  رتبه یک رقمی و ده نفر رتبه  دو رقمی کنکور را کسب کرده اند که نشان از تلاش های کادر آموزش و پرورش در این حوزه دارد.

فرماندار گرگان  در بررسی  وضعیت دانش آموزان بازمانده از تحصیل هم  گفت: بیشتر این دانش آموزان در حاشیه های شهر زندگی می کنند که مشکلات آنها باید بررسی و زمینه تحصیل آنان  فراهم گردد.

وی در ادامه به طرح پازل همدلی اشاره کرد و گفت: این طرح با  همکاری شهرداری اطلاع رسانی  شود  تا مردم هر اندازه که می توانند کمک کنند که به دست افراد نیازمند برسد.

 

  29 مهر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز