فرمانده سپاه نینوا گلستان:
۱۶۸۵ واحد مسکونی مناطق سیل زده را بازسازی کرده ایم /لحظه ای خدمت به مردم را متوقف نخواهیم کرد

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه لحظه ای خدمت به مردم را متوقف نخواهیم کرد، گفت: ۱۶۸۵ واحد مسکونی مناطق سیل زده را بازسازی کرده ایم.

به گزارش صیدنیوز، سردار علی ملک شاهکوهی ظهر امروز در آیین افتتاح ۱۰۰واحد مسکونی مناطق سیل زده گمیشان اظهار کرد:ما در سیل گلستان ۳۲ هزار نیروی بسیجی را در قالب ۲۰۶۵ گروه جهادی به کار گرفتیم تا خدمت رسان مردم باشیم.

وی افزود: ۱۶۸۵ واحد مسکونی را در سیل بازسازی کردیم و کار ساخت ۲۷۵ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی را با مشارکت سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی و سپاه قدس استان گیلان انجام دادیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: ما همچنان در خدمت مردم آسیب دیده از سیل خواهیم بود و همانطور که روز های آغازین سیل سال گذشته گفتیم تا لحظه آخر کنار مردم خواهیم بود و لحظه ای خدمت به مردم را متوقف نخواهیم کرد.

وی بیان کرد: کم کردن آلام مردم در هر عرصه ای را رسالت خود می دانیم چراکه معتقدیم این مسئله عین پاسداری از انقلاب اسلامی است.

سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان هم در این مراسم، اظهار کرد: اگر هرکاری صورت میگیرد از مردم و برای مردم است و بخش زیادی از واحد های مسکونی ساخته شده ما با کمک های خیرین مردمی صورت گرفت.

وی افزود: این انقلاب شکست ناپذیر است و همه ایمان داشته باشیم با وجود همه فشار ها ، تحریم ها و مشکلات این انقلاب الهی راه خود را ادامه می دهد

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: امروز هنر کیماگری به این است که تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

وی تاکید کرد: یقین داریم خداوند با ماست و بعد از هر سختی حتما گشایش های فراوانی خواهیم داشت.

  30 مهر 1399
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 68957
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز