راه‌اندازی مرکز نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی در استان گلستان

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/7/30/12796985_288.jpg

مرکز نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی استان گلستان با حضور رئیس کمیته امداد افتتاح شد.

به گزارش صیدنیوز، سیدمرتضی بختیاری در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی استان گلستان با اشاره به فعالیت حدود چهار هزار مرکز نیکوکاری در کشور، گفت: تعداد مراکز نیکوکاری تا پایان سال به پنج هزار مرکز در سراسر کشور می‌رسد.

او راه‌اندازی مراکز نیکوکاری را در راستای مردمی‌ شدن کمیته امداد دانست و افزود: این مراکز در مساجد و محلات توسط هیات امنا و امام جماعت مدیریت می‌شود و علاوه بر مددجویان امداد، به نیازمندان محله کمک و رسیدگی می‌کنند.

رئیس کمیته امداد رویکرد این نهاد را توسعه مراکز نیکوکاری تخصصی عنوان کرد و گفت: مراکز نیکوکاری تخصصی و ورود فعالیت‌های دانش‌بنیان در حوزه اشتغال‌زایی، تاثیر به سزایی در توانمندسازی مددجویان دارد.

بختیاری با تقدیر از ابتکار و نوآوری استان گلستان در ایجاد مرکز نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی تاکید کرد: این مرکز می‌تواند در عرصه صنعت، کشاورزی، تولید به ویژه در صنایع کوچک به خانواده‌های تحت حمایت امداد کمک کند.

او با اشاره به فعالیت ۲۲۰ مرکز نیکوکاری در استان گلستان خاطرنشان کرد: کمیته امداد و به تبع آن مراکز نیکوکاری، بر اساس آموزه‌های دینی هیچ خط قرمزی برای کمک‌رسانی به نیازمندان از اقوام و مذاهب مختلف ندارند.

  30 مهر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز