رئیس علوم پزشکی گلستان:
۲۷۹ تخت بیمارستانی گلستان در اختیار بیماران کرونایی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در حال حاضر ۲۷۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های گلستان بستری بوده که از این تعداد، ۵۴ بیمار در بخش مراقبت های ویژه هستند.

به گزارش صیدنیوز، عبدالرضا فاضل بعدازظهر شنبه در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان اظهارکرد: در حال حاضر، روند ابتلا به کووید ۱۹ در گلستان با افزایش خفیف مواجه شده است و استان گلستان در وضعیت زرد شیوع کرونا قرار دارد.

وی افزود: شهرستان های آق قلا، گالیکش، گمیشان و مراوه تپه در وضعیت سفید، بندرگز در وضعیت قرمز، مینودشت در وضعیت نارنجی و بقیه شهرستان های استان در وضعیت زرد هستند.

فاضل ادامه داد: در حال حاضر ۲۷۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد، ۵۴ بیمار در بخش مراقبت های ویژه و ۲۷ بیمار به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: متاسفانه آمار جان باختگان کرونا در گلستان به هزار و ۱۳ فوتی رسیده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بیشتر استان های کشور درگیر موج سوم بیماری کرونا هستند اما استان گلستان هنوز با موج سوم این بیماری مواجه نشده است.

فاضل بیان کرد: از مردم استان می خواهیم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از ماسک، حفظ فاصله اجتماعی و برگزار نکردن مراسم های دسته جمعی، ضمن مراقبت از خود و خانواده شان، از کادر بهداشت و درمان هم حمایت کنند.

  3 آبان 1399
بخش : استان گلستان / سلامت
کد خبر: 68981
مرجع: مهر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز