ابلاغ اینترنتی ۸۵ درصد اوراق قضایی در گلستان

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/8/7/12830677_989.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان از ابلاغ اینترنتی ۸۵ درصد اوراق قضایی در استان خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان ابلاغ الکترونیک (اینترنتی) به منظور حفظ حریم خصوصی افراد اجرا می‌شود و یکی از گام‌های اثرگذار برای بیشتر کردن سرعت رسیدگی به پرونده هاست و امیدواریم مردم با سعه‌ صدر دستگاه قضایی استان را برای تحقق این هدف همراهی کنند.

این مقام ارشد قضایی استان با بیان اینکه مراجعان به دادگستری‌ها موظفند در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و یا دادگستری‌ها در سامانه‌ ثنا ثبت نام کنند افزود: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده، امسال ابلاغ اینترنتی اوارق قضایی در گلستان به ۸۵ درصد رسید که سه درصد بیشتر از پارسال است.

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به اینکه پیش از این و در شیوه سنتی ابلاغ، سالانه بیش از ۲ میلیون برگ اوراق قضایی در محاکم استان چاپ می‌شد افزود: امسال فقط در ۷ ماهه در مصرف یک میلیون و ۳۴۴ هزار برگه کاغذ صرفه جویی شده است.

هاشمیان ادامه داد:این طرح به جای فرستادن اوراق قضایی شامل ابلاغیه و احضاریه به منزل و محل کار افراد، این اوراق از طریق اینترنت برای آن‌ها ارسال می‌ شود.

  7 آبان 1399
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 69035
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز