فرمانده سپاه نینوا گلستان:
هرکس به وحدت اقوام و مذاهب آسیب بزند خائن است

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/8/7/12832018_671.jpg

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: جنگ با داعش و جهاد سیل سال گذشته، مصداق وحدت شیعه و سنی بود و هرکس به وحدت اقوام و مذاهب آسیب بزند خائن است.

به گزارش صیدنیوز، سردار ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوای گلستان در یادواره شهدای خدمت و اهل سنت استان گفت: هر کدام از ما نمادی از جلوه عزت و جلال خداوند متعال هستیم چرا که حق تعالی از روح خویش در کالبد آدمی دمیده است پس تا عمر داریم باید بندگی خالق خود را به جای آوریم.
 
او  ادامه داد: تقدیم ۶۰۰ شهید اهل سنت ما در دفاع مقدس برگ زرینی برای مردم ماست.
 
سردار ملک شاهکوهی افزود: آنچه در سیل سال گذشته در این منطقه دیدیم مصداق بارز وحدت همه اقوام و مذاهب کشور بود.
 
او گفت: امروز مستکبرین عالم تمام توان خود را برای شکستن وحدت شیعه و سنی در ایران اسلامی به کار گرفته و ما باور داریم هرکس به این نقشه شوم کمک کند خائن است.
 
فرمانده سپاه نینوا گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی قرارگاه حسین ابن علی (ع) را ایران می‌دانند و باید بدانیم معیار، ملاک و عمود این خیمه ولایت مطلقه فقیه است.
 
او گفت:شیعهِ انگلیسیِ لندن نشین و سنی وهابیِ سعودیِ دو لبه یک قیچی اند و هر دو مردودند.
 
سردار ملک شاهکوهی گفت: برای دفاع از تعالیم اسلام ناب محمدی هیچ فرقی بین شیعه و سنی وجود ندارد و در غائله شام و جنگ داعش وحدت شیعه و سنی را دیدیم.

  7 آبان 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز