فرمانده سپاه نینوا گلستان:
کمک به سیل زدگان گلستان نماد وحدت عملی در جامعه اسلامی بود / شهدای اهل سنت گلستان در مناطق عملیاتی جنوب کشور با خون خود از مرز های این کشور صیانت کردند

ملک شاهکوهی گفت: کمک رسانی مردم به سیل زدگان و مشارکت مردم گیلان در ساخت ۱۰۰ واحد سیل زده گمیشان نماد وحدت عملی در جامعه اسلامی بود.
به گزارش صیدنیوز، سردار علی شاهکوهی در یادواره شهدای خدمت اهل سنت استان گلستان اظهار کرد: شهدا جان خود را در کف دست گرفتند و برای میهن و آسایش ما از تمام هستی خود گذشتند.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ادامه داد: 600 شهید اهل تسنن در استان گلستان در مناطق عملیاتی جنوب کشور به شهادت رسیدند و  با خون خود از مرز های این کشور صیانت کردند.
ملک شاهکوهی بیان کرد: به واسطه روحیه ایثارگری است که در سال گذشته شاهد یاری مردم استان های دیگر به مردم سیل زده استان گلستان بودیم و مردم استان گیلان برای ساخت 100 واحد مسکونی در گمیشان اقدام کردند و این خود یک وحدت عملی در جامعه اسلامی است.
وی افزود: وحدت امت اسلامی یک پیام دارد و آن این است که در زمان سختی و بحران باید در کنار هم بایستیم و به همدیگر یاری برسانیم، امروز استکبار جهانی در تلاش است که وحدت شیعه و سنی را هدف قرار  دهند و هر کسی در این مسیر آب به  آسیاب دشمن بریزد خائن است.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه همه ما باید گوش به فرمان ولی فقیه باشیم، یادآور شد: معیار و عمود خیمه شیعه و سنی مقام معظم رهبری است و اگر به سخنان ولی فقیه گوش نکنیم آسیب می بینیم و در جبهه باطل قرار می گیریم.
وی خاطرنشان کرد: برای انقلاب اسلامی شیعه و سنی تفاوتی ندارد و هیچ کسی حق ندارد به خاطر خون بهایی که جمهوری اسلامی ایران پرداخت کرده در زمین آمریکا، اسرائیل و عربستان خبیث بازی کند.

  8 آبان 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز