مفقودی شناور لایروب در شیلات گلستان/ آقای استاندار! بی خیال بیت المال,این متهمین کلان را مجددا مورد حمایت و تشویق قرار دهید!!/ متهمین فساد کلان شیلات گلستان از ریزترین و کوچکترین اموال و منافع بیت المال هم نگذشته اند /سند

مفقودی شناور لایروب در شیلات گلستان/ آقای استاندار! بی خیال بیت المال,این متهمین کلان را مجددا مورد حمایت و تشویق قرار دهید!!/ متهمین فساد کلان شیلات گلستان از ریزترین و کوچکترین اموال و منافع بیت المال هم نگذشته اند +سند

حواشی و انحرافات اقتصادی اداره کل شیلات گلستان رفته رفته ابعادی بیشتر و قابل تامل تر به خود پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  حواشی و انحرافات اقتصادی اداره کل شیلات گلستان رفته رفته ابعادی بیشتر و قابل تامل تر به خود پیدا کرده است.
در همین رابطه در کنار اتهامات حدودا ۳۰هزار میلیارد ریالی شیلات گلستان اخبار تاسف بار دیگری از عملکرد اقتصادی متهمین مفاسد اقتصادی شیلات در رابطه با بیت المال منتشر می گردد که ابعادی بیشتر از غارت همه جانبه ی سرمایه های اقتصادی نظام و اموال بیت المال در شیلات گلستان را به اثبات می رساند.

در این خصوص اینبار تضییع اشکار حقوق بیت المال و انحراف اقتصادی بارزی در رابطه با پروژه ی ساخت شناور لایروب و ارتباط پشت پرده با پیمانکار این پروژه ی نافرجام و پر ابهام به چشم می خورد.
در این خصوص ضمن تاکید بر اینکه مسئولان شیلات گلستان که بودجه ای میلیاردی را برای ساخت این شناور از بیت المال اخذ کرده اند باید شفاف سازی کنند که این شناور میلیاردی چه سرنوشتی پیدا کرده و حالا بعنوان اموال شیلات دقیقا کجاست؟!
در مورد سایر روابط خاص مدیران ذیربط شیلات گلستان با پیمانکار این پروژه باید به این نکته اشاره کرد که به استناد اسنادی که در این خبر عینا منتشر می گردد ۴ عدد قایق موتوری بزرگ با ارزش ریالی بسیار بالا طی فرایندی متخلفانه و بدون تشریفات قانونی به ارزش ریالی بسیار ناچیز(هر قایق صرفا ۳۰۰هزار تومان!!!) به پیمانکار خاص و مورد وثوق مدیرکل فروخته شده است که این مهم تضییع و تاراج علنی و روشن اموال بیت المال را طی فرآیندی خلاف قانون به اثبات می رساند.

 

 از طرفی این قبیل اقدامات نشان می دهد که متهمین فساد کلان شیلات گلستان از ریز ترین و کوچکترین اموال و منافع بیت المال نگذشته و در حدی همه جانبه دارایی های اقتصادی شیلات گلستان را به تاراج و یغما برده اند و بر با ارزش ترین اموال و دارایی های شیلات به معنای واقعی کلمه چوب حراج زده اند!

در خاتمه ضمن اینکه باید هر چه سریعتر دست  متهمین مفاسد اقتصادی کلان شیلات از منافع بیت المال کوتاه گردد،استاندار گلستان را مورد خطاب قرار می دهیم که آیا رواست متهم اصلی چند صد میلیاردی شیلات استان را بعنوان مورد تقدیر در جشنواره ی شهید رجایی قرار دهید؟!البته باید منصفانه گفت با توجه به انحرافات اقتصادی ریز و درشتی که توسط جواد قدس علوی صورت گرفته ایشان جزو برترین مدیران نیز بشمار می رود!
در خصوص این انحراف و سایر انحرافات اقتصادی کلان شیلات لازم است برخی دستگاه های نظارتی دولت در این استان سیاست زده نیز مورد خطاب قرار گیرند و از آنها سوال شود که آیا مدیران متهم به مفاسد اقتصادی شیلات رواست که بعوض برخورد مورد حمایت و پشتیبانی واقع گردند؟!
در پایان انتظار می رود دستگاه قضایی استان گلستان و همچنین دستگاه های نظارتی انقلابی در اسرع وقت و میدان عمل دست  منحرفین اقتصادی را از منافع اقتصادی نظام و بیت المال در شیلات این استان سیاست زده کوتاه نمایند و طبق سیاست های فساد ستیزانه ی آیت الله رئیسی ریاست معزز و انقلابی قوه ی قضائیه دست مفسدین و منحرفین را نه از مچ بلکه از بازو قطع نمایند.

 

در حال تکمیل .....

 

اخبار تخلفات اداره کل شیلات گلستان 

  7 آبان 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز