رئیس پلیس فتا استان گلستان:
ناکامی جوان ۱۹ ساله در اخاذی ۵۰۰ هزار دلاری

https://static2.borna.news/servev2/pp7MdVYMTFsE/KxuoffTghAA,/%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3+%D9%81%D8%AA%D8%A7.jpg

رئیس پلیس فتا استان گلستان از ناکامی اخاذی ۵۰۰ هزار دلاری جوان ۱۹ ساله در استان خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، سرهنگ پرسا رئیس پلیس فتا استان گلستان گفت: شاکی پرونده‌ای که مدیر یک شرکت معتبر بود اظهار کرد اخیراً فردی در شبکه‌های اجتماعی اقدام به مزاحمت برای همسر و دخترم کرده و ضمن ارسال تصاویر شخصی آن‌ها، درخواست ۱۷۰ هزار دلار برای انتشار نکردن این تصاویر کرده است.

او افزود: پس از نپذیرفتن این موضوع فرد مزاحم مبلغ ۲۵۰ هزار دلار و سپس ۵۰۰ هزار دلار را درخواست کرد.

پرسا گفت: متأسفانه پس از چند روز، متهم شماره همراه اعضای این خانواده و تصاویر شخصی آن‌ها را در سایت‌های غیراخلاقی منتشر کرد و مشکلات عدیده‌ای برای این خانواده به وجود آورد که پس از وصول پرونده به پلیس فتا، موضوع به صورت ویـژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

این مقام مسئول گفت: با تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته، متهم که جوانی ۱۹ ساله بود شناسایی و دستگیر شد.

او افزود: این فرد در ابتدا منکر هرگونه مزاحمت برای این خانواده شد که نهایتاً با مشاهده ادله غیرقابل‌انکار، لب به اعتراف گشود.

پرسا گفت: با بررسی‌های تکمیلی مشخص شد متهم فرزند یکی از کارکنان شرکت متعلق به شاکی است و مدتی هم در این شرکت مشغول به کار بوده و در فرصتی مناسب با دسترسی غیرمجاز به گوشی دختر شاکی، اطلاعات خصوصی وی را دریافت کرده و ضمن ایجاد مزاحمت، قصد اخاذی از آن‌ها را داشته است.

  8 آبان 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز