واحد های صنفی عرضه کننده قلیان در گرگان پلمپ خواهند شد

 واحد های صنفی عرضه کننده قلیان در گرگان پلمپ خواهند شد

فرماندار گرگان از برخورد قانونی با واحد های صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، مهندس حمیدی فرماندار شهرستان گرگان با اشاره به اینکه گرگان در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارد گفت: تمام محدودیت ها و ممنوعیت های کرونایی در سطح شهرستان اعمال خواهد شد و با توجه به دستورالعمل ستاد ملی کرونا با تمام واحد های صنفی عرضه کننده قلیان در گرگان به شدت برخورد قانونی خواهد شد.

شب گذشته در بازدید بعمل آمده از واحد های صنفی عرضه کننده قلیان در محور ناهارخوران و زیارت توسط تیم های نظارتی متشکل از اصناف، بهداشت و اماکن انتظامی، ۵ واحد صنفی پلمپ و به تعدادی نیز اخطار جدی داده شد.

فرماندار گرگان تاکید کرد: با توجه به خطرات قلیان در شیوع ویروس کرونا، نظارت ها با جدیت بیشتر در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت و با واحد های صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند بخصوص در عرضه  قلیان به شدت برخورد قانونی خواهد شد.

شایان ذکر است با همکاری مقامات  قضایی به ویژه دادستانی محترم شهرستان در خصوص حفظ جان  شهروندان نظارت ها با جدیت هرچه تمام تر در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.

  11 آبان 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز