مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان خبر داد:
ایجاد پوشش ارتباطی در هفت روستای گردشگری استان گلستان

ایجاد پوشش ارتباطی در هفت روستای گردشگری استان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان از راه اندازی اینترنت پرسرعت روستایی در هفت روستای گردشگری استان خبر داد.
به گزارش صیدنیوز، محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به توسعه پوشش ارتباطی در گلستان گفت: امروز و همزمان با بهره برداری از سایت تلفن همراه، روستاهای امام عبدالله، ازداران، سران، سرابو، لولوم، ملاشی، ساسنگ دارای پوشش ارتباطی شدند.
وی ادامه داد: توسعه پوشش ارتباطی روستاها علاوه بر توسعه گردشگری و کاهش شکاف دیجیتالی، رونق کسب و کار و توسعه اقتصاد دیجیتالی را به همراه دارد.
احمدی با اشاره به ظرفیت های ایجاد شده در قبال توسعه پوشش ارتباطی گفت: از امروز دسترسی مردم به تمامی خدمات شبکه ملی اطلاعات، از جمله خدمات آموزش الکترونیکی همچون شبکه شاد و همچنین خدمات الکترونیکی همچون خدمات بانکی، خدمات بهداشت و سلامتی الکترونیکی، بورس و هزاران خدمت دیگر برقرار شده است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان تصریح کرد: در حال حاضر به طور میانگین بالغ بر 85 درصد روستاهای این استان تحت پوشش ارتباط تلفن همراه قرار دارد و با برنامه ریزی های انجام شده در تلاش هستیم تا شاهد پوشش 100 درصدی صوت و دیتا در گلستان باشیم.

  17 آبان 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز