رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان:
جان باختن ۱۲ بیمار کرونایی شبانه روز گذشته در گلستان

جان باختن 12 بیمار کرونایی شبانه روز گذشته در گلستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از دو رقمی شدن فوتی های روزانه ناشی از کرونا در گلستان خبر داد.

عبه گزارش صیدنیوز، بدالرضا فاضل درستاد مقابله با کرونای استان با اشاره به روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان گفت: درحال حاضر ۴۷۷بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۸۹بیمار در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: بر اساس ها تا صبح امروز ، شهرستان های گنبد و گالیکش در وضعیت هشدار و بقیه شهرستان ها در وضع قرمز قرار دارند ، همچنین شهرستان های مراوه تپه، کلاله و گمیشان هم با روند صعودی مبتلایان به کرونا مواجه شدند.

هادی حق شناس استاندار گلستان هم گفت: در صورتی که محدودیتها و دستورات ستاد مقابله با کرونا جدی گرفته نشود ازشنبه آینده محدودیتهای جدید و سخت تری وضع خواهیم کرد.

وی همچنین از رسانه ها بخاطر اطلاع رسانی درباره کرونا قدردانی کرد و افزود: از صدا و سیما به دلیل پوشش خبری کرونا و مسائل مربوط به آن در همه بخشهای خبری گلستان تشکر ویژه می کنم.

  24 آبان 1399
بخش : استان گلستان / سلامت
کد خبر: 69185
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز