فروش اموال محکومان پرونده معروف به پرهام آزادشهر / طلبکاران یک گام دیگر به دریافت پولشان نزدیک شدند

https://uupload.ir/files/x6lv_hashemian.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان از مزایده اموال محکومان پرونده پرهام آزادشهر خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، هاشمیان افزود: مزایده املاک انجام شد و پس از واریز پول به حساب دادگستری ، به زودی  شاکیان این پرونده که مطالبه مال کرده اند به اجرای احکام دعوت و به نسبت طلب و میزان  پول فروش املاک محکومان ، پولشان پرداخت می شود .
این مقام ارشد قضایی استان با تاکید بر این که  هیچ یک از شاکیان این پرونده که مطالبه مال کرده اند از قلم نخواهند افتاد از  شاکیان این پرونده خواست : تا زمانیکه اجرای احکام از انان برای دریافت پولشان دعوت نکرده است به دادسرا مراجعه نکنند .
هادی هاشمیان افزود: در پرونده معروف به پرهام آزادشهر که رای آن  پارسال در دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی  استان صادر شد ، 2500 شاکی از گلستان بودند که 114 میلیارد تومان مال خود را از دست داده اند .
رئیس کل دادگستری گلستان گفت:  بررسی دوباره لیست اموال محکومان این پرونده  و اجرای تشریفات قانونی مربوط به مزایده این املاک از علل طولانی شدن اعلان عمومی مزایده بود .

  6 آذر 1399
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 69279
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز