محمد جهانی رئیس ستاد سردار دهقان در انتخابات ریاست جمهوری در استان گلستان می شود؟!

محمد جهانی رئیس ستاد سردار دهقان در انتخابات ریاست جمهوری در استان گلستان می شود؟!

سردار دهقان اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شرکت می کند.

به گزارش صیدنیوز، در همین راستا شنیده ها حاکی از آن دارد که محمد جهانی مدیر کل اسبق بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان مسوولیت ستاد سردار دهقان در استان گلستان را به عهده میگیرد.

محمد جهانی که در طول مدت مدیریت در بنیاد شهید گلستان هیچ کار مثبتی انجام نداد و خانواده های شهدا و ایثارگران از این چهره خاطره خوشی ندارند و به خاطر حضور ایشان به عنوان رئیس ستاد استان هیچکس حاظر نیست به سردار دهقان اعتماد کند باید دید که آیا این تصمیم نادرست صورت می گیرد یا خیر!!

محمد جهانی که به بهانه راه اندازی مجتمع توانبخشی ایثارگران بسیاری از اموال اداره بنیاد شهید گلستان را به فروش می رساند و حتی تا کنون مشخص نشد که این پول ها برای چه کاری هزینه شده است.

پس از رفتن جهانی از بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان حرف و حدیث های زیادی در رابطه با فروش املاک بنیاد شهید بوجود آمد ولی کسانی که حامی ایشان بودند تلاش کردند تا پرونده اختلاس برای ایشان باز نشود!!

  6 آذر 1399
بخش : استان گلستان / انتخابات
کد خبر: 69283
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز