راهکارهای صنفی برای ستاد کرونا گلستان؛
افزایش پنهانی تعرفه های تعمیر تلفن همراه در سایه تعطیلی واحدهای صنفی/گلایه های اتحادیه تعمیرکاران تلفن همراه از ستاد کرونا گلستان

https://sanjagh.pro/cdn/articles/teyxbE3wQ-m5-z4q0W9t9Q_624x936.jpg
به گزارش صیدنیوز، رییس اتحادیه تعمیرکاران و فروشندگان تلفن همراه و ثابت گرگان با بیان اینکه ممکن است در این مدل رفتارها تخلف هایی دور از چشم مراجعه کننده و یا صنف صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: برای مثال روز گذشته یک گزارشی مبنی بر دریافت مبلغی چهار برابر نرخ مصوب دریافت شده و این موضوع به دلیل بسته بودن سایر مغازه ها صورت گرفته است.

 

باقری نیا اذعان کرد: کسانی که این صنف را تعطیلی کرده اند فقط پاساژ علا الدین تهران را دیده اند، در صورتی که در شهرهای اطراف گرگان شیوه های مناسبی مانند تفکیک مغازه ها برای فعالیت در ساعت مشخص طراحی شده و مردم بدون مشکل برای تعمیر تلفن همراه خود مراجعه می کنند.

باقری نیا با اشاره به تضییع حقوق تعمیرکاران تلفن همراه بواسطه اشتراک مکانی با فروشندگان، یادآورشد: این موضوع در سایر صنف ها دیده می شود اما چرا آن ها تعطیل نشده اند؟

به دلیل عدم نظارت صحیح نیست ما مجبور شدیم تیم های بازرسی را ایجاد کنیم که محدودیت های غیر موظف برای اعضا متخلف ایجاد شود و این هم با فشارهای درون اتحادیه صورت گرفته است و کارهای حمایتی خود را نسبت به واحدهای متخلف برداشتیم.

  10 آذر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز