مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی خبر داد:
اجرای صدها برنامه در گلستان

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد، مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ساجد خبر از اجرای ستاد سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گلستان خبر داد و اظهار کرد: باتوجه به نزدیک شدن سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بنا شد برنامه های متنوع و وسیعی که درخور شان ایشان باشد در استان برگزار کنیم.
وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار شد این برنامه از 13 آبان آغاز و تا 13 دی روز شهادت ایشان ادامه داشته باشد اما یکباره با اوج ویروس کرونا مواجه شدیم که بسیاری از برنامه های فیزیکی و میدانی حذف شدند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه برای برنامه های حذف شده برنامه های دیگری را جایگزین خواهیم کرد، گفت: برای روز های مختلف این ایام دعاهای چون توسل، کمیل، دعای هفتم صحیفه سجادیه و... که هرکدوم از آن ها در یک روز برگزار خواهد شد اعلام عمومی خواهیم کرد تا مردم شرکت کنند.
ولی نژاد اظهار کرد: با توجه به اینکه این ایام همزمان شده با شاهدت دانشمند هسته ای《 فخری زاده》 برنامه هایی چون ختم قرآن به نیت هردو شهید توسط مردم گلستان برگزار خواهد شد.
وی از اجرای برنامه های فرهنگی در این ایان خبر داد و افزود:  وصیت نامه سردار سلیمانی، زتدگی نامه و وصیت نامه شهدای مدافع حرم، دفاع مقدس به صورت مسابقه برگزار می شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: تا کنون صدها برنامه در شهرستان های مختلف گلستان هم در مناطق شیعه نشین و هم در مناطق سنی نشین برگزار شد که به همین میزان برنامه تا 13 دی ماه در جای جای استان اجرایی خواهد شد.
وی از آماده بودن مجموعه اداری و حاکمیتی برای اجرای برنامه ها در استان خبر داد و افزود: اگرچه مبنای ستاد مردم محوری است اما تاکنون اقدامات خوبی از سوی دستگاه های اجرایی صورت گرفت.

  11 آذر 1399
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 69318
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز