مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان:
ترور شهدای هسته ای زنگ خطر برای دشمنان است

https://img9.irna.ir/old/Image/1397/13971107/83186149/N83186149-72805866.jpg
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان ترور شهدای هسته ای را زنگ خطر برای دشمنان دانست و گفت: اکنون با شهادت دانشمند هسته ای فخری زاده صدها جوان ایستاده اند تا راه ایشان را ادامه دهند.

 

به گزارش پایگاه خبری صیدنیوز، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد، مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، در خصوص ترور دانشمند هسته ای فخری زاده، اظهار کرد: برخی از جوامع تحت شرایطی حیات خود را از دست می دهند و بسیاری از آن ها زنده نیستند و به راحتی زیر بار ظلم و ستم می روند.


وی با بیان اینکه طبق فرموده خداوند شهادت حیات است، افزود: استکبار فکر می کند با ترور شهید فخری زاده همچیز تمام شد و توانسته به اهداف خود دسترسی پیدا کند اما نمی داند با شهادت این دانشمند صدها جوان ایستاده اند تا راه ایشان را ادامه دهند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: شهادت افراد را ماندگار، جاودانه و زنده نگه می دارد و هرکدام یک از شهدای هسته ای میدان مانور برای جوانان ما هستند.


وی با اشاره به اینکه شهادت پایان راه نیست، افزود: امروز شاگردان دانشمندان هسته ای برای اینکه ایران را به عزت و سربلندی برسانند مسمم تر از همیشه ایستاده اند تا راه اساتید خود را ادامه دهند.


ولی نژاد با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی ما شهدای زیادی را تقدیم این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران کردیم، گفت: آمریکا برای حفظ منافع خود همه راه های ممکن را طی کرد و زمانی که انقلاب به پیروزی رسید منافع آن قطع شد و به همین منظور فجایع زیادی در کشور آفرید.


وی تصریح کرد:همه ما می دانیم که آمریکا یک شیطان بزرگ است و ماهم برای حفظ عزت و سربلندی خود می جنگیم.


مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همه ما باید توجه داشته باشیم که تنها راه نجات تعالی کشور در طول انقلاب گوش به فرمان بودن رهبر است چراکه ایشان دیدبان هوشیار و بیدار است، یقیقن داشته باشیم که با توصیه های ایشان آینده ای خوبی خواهیم داشت.

  13 آذر 1399
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز